[loonari_menu]
NABLA SQ SM
Home & Decor - NATYNKOWE
Oprawę NABLA SQ SM charakteryzują doskonałe parametry świetlne, dzięki zastosowaniu diody BRIDGELUX Thrive: CRI98 oraz SDCM 3.
Zastosowaliśmy wariant COB Tunable White. W standardzie zmiana barwy odbywa się przełącznikiem na zasilaczu pomiędzy 2700K, 4000K i 6500K. Płynną zmianę barwy światła zapewnia zastosowanie zasilacza Zigbee, kompatybilnego z Tuya Smart i DALI.
Oprawa NABLA wykonana jest z trwałego odlewu aluminium malowanego proszkowo w kolorze białym RAL9016 i czarnym RAL9005.
NABLA SQ SM S
NABLA SQ SM L
NABLA SQ SM S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 15W |
| Strumień świetlny | 960lm / 1120lm / 1150lm |
| Temperatura barwowa | 2700K / 4000K / 6500K |
| CRI | 97 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 54/20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Prąd | 350mA |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
246,00 PLN
(brutto)
|
200,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.

