[loonari_menu]
NARO
Home & Decor - plafoniery
NARO to zwieszana oprawa w formie pierścienia, która w standardzie posiada dyfuzor mikropryzmatyczny. Idealnie sprawdzi się zarówno w przestrzeni domowej, jak i w biurach czy innych lokalach użytkowych. Występuje w 2 kolorach oraz z możliwością sterowania DALI na życzenie.
NARO
NARO
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 50W |
| Strumień świetlny | 5000lm |
| Kąt świecenia | 90° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
1 599,00 PLN
(brutto)
|
1 300,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.

