[loonari_menu]
NEA CL
Home & Decor - plafoniery
NEA CL to plafoniera w wersji natynkowej oraz zwieszanej. Posiada regulowaną barwę światła w zakresie 3000K - 4000K- 5000K, występuje aż w 4 rozmiarach oraz w 2 wersjach kolorystycznych: klasycznej bieli oraz eleganckiej czerni.
NEA S CL
NEA M CL
NEA L CL
NEA XL CL
NEA S CL
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 30W |
| Strumień świetlny | 2700lm / 2760lm / 2850lm |
| Temperatura barwowa | 3000K / 4000K / 5000K |
| Kąt świecenia | 80° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 44/20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
578,10 PLN
(brutto)
|
470,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
