[loonari_menu]
NEA
HOME & DECOR - NATYNKOWE
Oprawa natynkowa, która oferuje szeroki zakres możliwości konfiguracyjnych. Wyróżnia się wysokim wskaźnikiem CRI97, a dodatkowo posiada regulowaną barwę światła w zakresie 3000K - 4000K- 5000K, 3 rozmiary do wyboru oraz występuje w 2 wersjach kolorystycznych: klasycznej bieli oraz eleganckiej czerni.
NEA S
NEA M
NEA L
NEA S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 8W |
| Strumień świetlny | 560lm / 584lm / 600lm |
| Temperatura barwowa | 3000K / 4000K / 5000K |
| Kąt świecenia | 80° |
| CRI | 97 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Prąd | 200mA |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
215,25 PLN
(brutto)
|
175,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.


