[loonari_menu]
NOMA LV
HOME & Decor - MultiLINE
NOMA LV to oprawa w formie reflektora, która jest stworzona do podkreślenia różnych akcentów w pomieszczeniu. Występuje w kolorze białym i czarnym oraz w barwie 3000K i 4000K.
Do wyboru jest sterowanie on/off, DALI oraz Tuya Bluetooth.
MultiLINE - charakterystyka systemu
MultiLINE - charakterystyka systemu
NOMA LV
NOMA LV
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 7W |
| Strumień świetlny | 316lm |
| Kąt świecenia | 30° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
319,80 PLN
(brutto)
|
260,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
