[loonari_menu]
NUBIA 60x60
Essentials - Panele LED
NUBIA jest podstawowym i najbardziej ekonomicznym panelem w naszym portfolio. Konstrukcyjnie jest to sidelight, czyli diody umieszczone są w bocznych ramkach.
Frontowy dyfuzor wykonany jest z poliwęglanu materiału, który dobrze rozprasza światło, ale w czasie ma tendencję do żółknięcia. NUBIA jest naszą propozycją dla klientów, którzy potrzebują niezawodności przy ograniczonym budżecie.
NUBIA 60x60
NUBIA 60x60
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 40W |
| Strumień świetlny | 4000lm |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Kąt świecenia | 110° |
| CRI | 80 |
| Napięcie | 220-240 V |
| Trwałość | 35 tys. h |
| IP | 40 |
| UGR | 22 |
| Materiał ramki | aluminium |
| Materiał dyfuzora | PMMA |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
100,86 PLN
(brutto)
|
82,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.


