[loonari_menu]
NULA DUE RC
HOME & DECOR - STOJĄCE - PODŁOGOWE
NULA DUE FL to oprawa podłogowa o minimalistycznym designie z dwoma regulowanymi źródłami światła. Smukła konstrukcja i stabilna podstawa sprawiają, że idealnie sprawdzi się w salonie, sypialni lub gabinecie.
NULA DUE FL
NULA DUE FL
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 2x7W |
| Strumień świetlny - 3000K | 2x364lm |
| Strumień świetlny - 4000K | 2x428lm |
| CRI | 90 |
| Kąt świecenia | 45° |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Wymiary reflektora | 31mm × 250mm |
| Wysokość całkowita | 1623mm |
| Wymiary podstawy | Φ230×23mm |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
1 230,00 PLN
(brutto)
|
1 000,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
