[loonari_menu]
NULA RC
HOME & DECOR - PODTYNKOWE
NULA RC to podłużna oprawa, która składa się z regulowanych reflektorów umieszczonych na sztycy. Idealnie sprawdzi się nad stolikiem nocnym, przy lustrze w łazience czy też do podkreślenia innych akcentów w pomieszczeniu.
NULA RC
NULA TRE RC
NULA RC
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 7W |
| Strumień świetlny | 428lm |
| CRI | 90 |
| Kąt świecenia | 35° |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Długość całkowita | 1547mm |
| Wymiary reflektora | Φ31×250mm |
| Wymiary rozety | Φ90×47mm |
| Otwór montażowy | 75mm |
| Materiały do pobrania | |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
553,50 PLN
(brutto)
|
450,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
