[loonari_menu]
OMBRA
pool & Garden - sŁUPKI
OMBRA to nowoczesna lampa ogrodowa w formie ramy. Subtelne, rozproszone światło podkreśla ścieżki, rabaty i strefy wypoczynkowe, tworząc elegancki, nastrojowy efekt po zmroku.
OMBRA S
OMBRA M
OMBRA L
OMBRA S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 6W |
| Strumień świetlny | 512lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| CRI | 80 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 65 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Wymiary | 180×60×400mm |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
615,00 PLN
(brutto)
|
500,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
