[loonari_menu]
OREA SM
HOME & Decor - NATYNKOWE
OREA SM to oprawa natynkowa w formie tuby z cofniętym źródłem światła - jest to rozwiązanie, gdzie minimalistyczny design sprawdzi się w każdej aranżacji - od łazienki (IP54), przez korytarze, aż po kuchnię. Solidna konstrukcja zapewnia trwałość, a parametry oprawy - pełną funkcjonalność. Dodatkowo występuje ona aż w czterech kolorach - czarnym, białym, srebrnym oraz mosiężnym. To uniwersalna i stylowa propozycja dla tych, którzy szukają kompromisu między funkcją a formą.
OREA SM
OREA SM
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 10W |
| Strumień świetlny (3000K/4000K) | 1249lm / 1311lm |
| Kąt świecenia | 36° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 54 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Rozmiar | Φ62mm x 105mm |
| Materiały do pobrania | |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
246,00 PLN
(brutto)
|
200,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
