[loonari_menu]
OREA
hoME & DECOR - PODTYNKOWE
Oprawę OREA charakteryzują doskonałe parametry świetlne, dzięki zastosowaniu diody BRIDGELUX Thrive: CRI98 oraz SDCM 3.
Zastosowaliśmy wariant COB Tunable White. W standardzie zmiana barwy odbywa się przełącznikiem na zasilaczu pomiędzy 2700K, 4000K i 6500K. Płynną zmianę barwy światła zapewnia zastosowanie zasilacza Zigbee, kompatybilnego z Tuya Smart i DALI.
Podstawowa wersja oprawy przystosowana jest do montażu podtynkowego z rantem maskującym, natomiast zestawy do montażu bezramkowego dostępne są jako akcesoria.
OREA I S
OREA I L
OREA II S
OREA II L
OREA I S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 5W |
| Strumień świetlny | 230lm / 270lm / 270lm |
| Temperatura barwowa | 2700K / 4000K / 6500K |
| CRI | 97 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Otwór montażowy | 36mm |
| Minimalna głębokość | 52mm |
| Prąd | 135mA |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
196,80 PLN
(brutto)
|
160,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.


