[loonari_menu]
ORIN WL
Pool & Garden - kinkiety
ORIN to rodzina opraw ogrodowych z charakterystycznym, regulowanym pierścieniem - idealne do kompozycji świetlnych w ogrodzie, jako akcent wzdłuż ścieżek, na tarasie lub wśród zieleni.
ORIN WL S
ORIN WL L
ORIN WL S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 8W |
| Strumień świetlny | 547lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| CRI | 80 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 65 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Wymiary | Ø63 x Ø180 ; H=90mm |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
