[loonari_menu]
PALMI
HOME & DECOR - ZEWNĘTRZNE
PALMI to minimalistyczna lampa zewnętrzna o lekkiej, nowoczesnej formie. Idealna do kompozycji świetlnych w ogrodzie - jako akcent wzdłuż ścieżek, przy tarasie lub wśród zieleni.
PALMI
PALMI TRE
PALMI
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 5W |
| Strumień świetlny | 160lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| CRI | 90 |
| IP | 65 |
| Napięcie | 24V |
| Źródło światła | moduł LED |
| Wymiary | Φ50×60x770mm (szpic - 200mm) |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
369,00 PLN
(brutto)
|
300,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
