[loonari_menu]
PERO RO
HOMe & DECOR - PODTYNKOWE
Wyróżniamy:
- PERO RO G3 / PERO RO IP G3 - oprawy z modułem 8W i 12W z możliwością sterowania DALI, DALI TW czy Zigbee TW oraz ich wodoodporna wersja,
- PERO RO G2 / PERO RO IP G2 - oprawy z modułem 120lm/W i ich wodoodporna wersja,
- PERO RO RT TRIMLESS G3 - oprawa regulowana z modułem 8W i 12W z możliwością sterowania DALI, DALI TW oraz Zigbee TW w wersji bezramkowej,
- PERO RO RT TRIMLESS - oprawa regulowana z modułem 120lm/W w wersji bezramkowej,
- CROSTI PERO RO / CROSTI PERO RO RT - oprawa na żarówkę i jej regulowana wersja.
PERO RO G2
PERO RO G3
PERO RO IP G2
PERO RO IP G3
PERO RO RT TRIMLESS
PERO RO RT TRIMLESS G3
CROSTI PERO RO
CROSTI PERO RO RT
PERO RO G2
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 8W |
| Strumień świetlny | 965lm / 975lm |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| Funkcja ściemniania | opcjonalnie |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Otwór montażowy | 70mm |
| Minimalna głębokość | 64mm |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Plik fotometryczny | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Podsumowanie
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




