[loonari_menu]
PLD/E LED
Essentials - Świetlówki
Brak opisu produktu.
PLD/E LED
PLD/E LED
| Specyfikacja techniczna | |
| Strumień świetlny | 770lm / 1100lm |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Kąt świecenia | 280° |
| Funkcja ściemniania | nie |
| CRI | 80 |
| Trzonek | G24Q-2 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 20 |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Gwarancja | 2 lata |
| Bezpośredni zamiennik świetlówek typu D/E lub PL-C 4p. | |
| Działanie ze statecznikiem elektronicznym lub zasilanie napięciem sieciowym. | |
| Materiały do pobrania | |
| Instrukcja bezpieczenstwa | Pobierz PDF |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukacja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
51,66 PLN
(brutto)
|
42,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.

