[loonari_menu]
PLD/F LED
Essentials - Świetlówki
Brak opisu produktu.
PLD/F LED
PLD/F LED
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 20W |
| Strumień świetlny | 2200lm |
| Temperatura barwowa | 4000k |
| Kąt świecenia | 120° |
| Funkcja ściemniania | nie |
| CRI | 80 |
| Trzonek | 2G10 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 20 |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
57,39 PLN
(brutto)
|
46,66 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
