[loonari_menu]
POINT MICRO
HoME & Decor - MultiLINE
POINT MICRO to najmniejsza oprawa w portfolio MultiLINE, która doskonale się sprawdzi do oświetlenia akcentującego oraz podkreślania detali. Występuje w 2 kolorach oraz barwie 3000K i 4000K.
MultiLINE - charakterystyka systemu
MultiLINE - charakterystyka systemu
POINT MICRO
POINT MICRO
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 3W |
| Strumień świetlny | 270lm |
| Kąt świecenia | 24° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| Prąd | 600mA |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
61,50 PLN
(brutto)
|
50,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




