[loonari_menu]
POINT RO
hoME & Decor - MultiLINE
POINT RO to wyjątkowa oprawa, która jest kompatybilna jedynie z SZYNĄ TYP B.
MultiLINE - charakterystyka systemu
Swoim kształtem imituje oprawę natynkową - co sprawia, że to uniwersalna i stylowa propozycja dla tych, którzy szukają kompromisu między funkcją, a formą. Do wyboru są 2 kolory, 2 barwy światła oraz sterowanie DALI i Tuya Bluetooth.
MultiLINE - charakterystyka systemu
POINT RO
POINT RO
| Specyfikacja techniczna | |
| Montaż | SZYNA TYP B |
| Moc | 12W |
| Strumień świetlny | 903lm / 1065lm |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Model 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
307,50 PLN
(brutto)
|
250,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
