[loonari_menu]
POINT RO
HOME & DECOR - MINILINE
POINT RO to wyjątkowa oprawa, która jest kompatybilna jedynie z SZYNĄ MINI TYP A.
MiniLINE - charakterystyka systemu
Swoim kształtem imituje oprawę natynkową - co sprawia, że to uniwersalna i stylowa propozycja dla tych, którzy szukają kompromisu między funkcją, a formą. Do wyboru są 2 kolory, 2 barwy światła oraz sterowanie DALI.
MiniLINE - charakterystyka systemu
POINT RO
POINT RO
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 10W |
| Strumień świetlny | 820lm / 860lm |
| Kąt świecenia | 50° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| Prąd | 250mA |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Model 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
307,50 PLN
(brutto)
|
250,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




