[loonari_menu]
PRESCO RO/SQ
HOme & DECOR - PODTYNKOWE
PRESCO to regulowana oprawa podtynkowa, która łączy prostotę formy z wysoką estetyką wykonania. Jej kształt sprawia, że doskonale wpisuje się zarówno w minimalistyczne, jak i bardziej klasyczne aranżacje wnętrz.
Dostępna jest w 2 wariantach - okrągłym oraz kwadratowym.
PRESCO RO L - OUTLET
PRESCO RO XL - OUTLET
PRESCO SQ S - OUTLET
PRESCO SQ M - OUTLET
PRESCO SQ L - OUTLET
PRESCO SQ XL - OUTLET
PRESCO RO L - OUTLET
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 16W |
| Strumień świetlny | 1436lm |
| Kąt świecenia | 36° |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| CRI | 80 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Otwór montażowy | 135mm / 150mm |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Pliki fotometryczne | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
86,10 PLN
(brutto)
|
70,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.

