[loonari_menu]
QUBO RO
HOMe & DECOR - PODTYNKOWE
QUBO RO to grupa opraw podtynkowych, która występuje w dwóch wariantach.
Wyróżniamy:
- QUBO RO G3 - oprawy z modułem 8W i 12W z możliwością sterowania DALI, DALI TW czy Zigbee TW,
- QUBO RO G2 - oprawa z modułem 120lm/W,
- CROSTI QUBO RO - oprawa na żarówkę.
QUBO RO G2
QUBO RO G3
CROSTI QUBO RO
QUBO RO G2
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 8W |
| Strumień świetlny | 965lm / 975lm |
| CRI | 90 |
| IP | 20 |
| Napięcie | 220-240V |
| Źródło światła | moduł LED |
| Funkcja ściemniania | opcjonalnie |
| Otwór montażowy | 70mm |
| Minimalna głębokość | 45mm |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
307,50 PLN
(brutto)
|
250,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




