[loonari_menu]
S30
Home & Decor - MICROLINE
S30 to reflektor, który dzięki wąskiemu kątowi świecenia doskonale sprawdzi się do podkreślania akcentów. Oprawa posiada do wyboru barwę 3000K i 4000K oraz kolor biały i czarny. Dodatkowo istnieje możliwość wymiany soczewki (kąta świecenia).
S30
S30
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 6W |
| Strumień świetlny | 396lm |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| Funkcja ściemniania | brak |
| Prąd | 104mA |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 3 lata |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Model 3D | Pobierz ZIP |
| Pliki fotometryczne | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
221,40 PLN
(brutto)
|
180,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




