[loonari_menu]
S40 LV G2
HOME & Decor - MultiLINE
S40 LV G2 to jedna z bardziej uniwersalnych opraw w portfolio MultiLINE. Reflektor, który łączy prostotę formy z wysoką estetyką wykonania doskonale sprawdzi się do oświetlenia ogólnego nie tylko w przestrzeni mieszkalnej, ale również komercyjnej.
Dostępna jest w 2 kolorach, 2 barwach światła, ze sterowaniem on/off, DALI lub Tuya Bluetooth, a dodatkowo można dobrać do niej różne akcesoria optyczne.
MultiLINE - charakterystyka systemu
MultiLINE - charakterystyka systemu
S40 LV G2
S40 LV G2
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 11W |
| Strumień świetlny | 826lm / 910lm |
| Kąt świecenia | 33° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| Prąd | 350mA |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Model 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
418,20 PLN
(brutto)
|
340,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.

