[loonari_menu]
SAVI
Home & Decor - KINKIETY
Nowoczesny kinkiet to uniwersalne rozwiązanie oświetleniowe, które łączy prostotę formy z wysoką estetyką wykonania. Jego kształt sprawia, że doskonale wpisuje się zarówno w minimalistyczne, jak i bardziej klasyczne aranżacje wnętrz. Nie dość, że występuje w 2 rozmiarach, to dodatkowo posiada przycisk na obudowie - pozwalający ściemnić oprawę z pamięcią ostatniego ustawienia.
SAVI S
SAVI L
SAVI S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 6W |
| Strumień świetlny | 180lm |
| Kąt świecenia | 110° |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| Funkcja ściemniania | na przycisku |
| IP | 23 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
430,50 PLN
(brutto)
|
350,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.



