[loonari_menu]
SELIA
HOME & DECOR - ZWIESZANE
SELIA to zwieszana oprawa o minimalistycznej formie. Idealnie sprawdzi się nad stołem, wyspą kuchenną lub do przestrzeni komercyjnych. Model dostępny jest aż w 5 kolorach: biały, czarny, złoty, piaskowy nikiel oraz czarny nikiel - z barwą światła 3000K lub 4000K.
SELIA
SELIA
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 8W |
| Strumień świetlny | 443lm / 470lm |
| CRI | 90 |
| Kąt świecenia | 120° |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Rozmiar | Φ132mm x 139mm (przewód - 1,2m) |
| Materiały do pobrania | |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
Cena do ustalenia
(brutto)
|
Cena do ustalenia
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
