[loonari_menu]
SIENA 60x60
Essentials - OUTLET
SIENA jest naszą propozycją do wyjątkowych projektów. Oprawa zbudowana jest z 16 grup soczewek o kącie świecenia 75°, osadzonych dodatkowo w komorach optycznych, dzięki czemu pozwala zredukować współczynnik UGR nawet poniżej 16.
Podstawowa moc oprawy to 40W, a skuteczność to 140lm/W. Na zasilaczu znajduje się switch pozwalający indywidualnie wysterować oprawę, redukując jej moc do 34, 36 lub 38W. SIENA ma SDCM3. Wzornictwo i doskonałe parametry sprawiają, że SIENA idealnie odnajdzie się w topowych realizacjach.
SIENA 60x60 - OUTLET
SIENA 60x60 - OUTLET
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 34/36/38/40W |
| Strumień świetlny | 4760/5040/5320/5600lm |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Kąt świecenia | 75° |
| CRI | 80 |
| Napięcie | 220-240 V |
| Trwałość | 30 tys. h |
| IP | 40 |
| Klasa efektywności energetycznej | C |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Deklaracja zgodności | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Podsumowanie
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.

