[loonari_menu]
SPOT
home & Decor - SMARTLINE
Poznaj oprawę, która dostosuje się do każdej przestrzeni i każdego pomysłu. Wyjątkowa uniwersalność pozwala budować światło zgodnie z potrzebami . Oprawa w wersji on/off i DALI występuje w wersji 3000K oraz 4000K, natomiast oferujemy również opcję sterowanie Zigbee TW, które pozwala dostosować barwę w zakresie 2700K-4000K.
SPOT
SPOT DUE
SPOT
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 8W |
| Strumień świetlny | 552lm |
| Kąt świecenia | 60° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Wymiary | 35mm x 100mm |
| Materiały do pobrania | |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
Cena do ustalenia
(brutto)
|
Cena do ustalenia
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
