[loonari_menu]
STENO
Home & Decor - KINKIETY
STENO to kinkiet, który oświetla pomieszczenie zmiękczonym światłem odbitym. Dodatkowo posiada również wiele możliwości konfiguracji kolorystycznych - ze względu na wymienne fronty, które występują w dwóch kształtach.
STENO A - OUTLET
STENO B - OUTLET
STENO A - OUTLET
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 9,2W |
| Strumień świetlny | 2 x 471lm |
| Kąt świecenia | 160° |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| CRI | 80 |
| Napięcie | 220-240V |
| Funkcja ściemniania | fazowe |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
72,57 PLN
(brutto)
|
59,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.



