[loonari_menu]
STICK FL
HOME & DECOR - STOJĄCE - PODŁOGOWE
STICK FL to minimalistyczna lampa podłogowa z regulowanym reflektorem. Stabilna podstawa i smukła konstrukcja sprawiają, że jest idealna do salonu, sypialni lub gabinetu.
STICK FL
STICK FL
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 8W |
| Strumień świetlny | 280lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| CRI | 95 |
| Kąt świecenia | 50° |
| Napięcie | 220-240V |
| Funkcja ściemniania | touch dim |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Wymiary | 240mm x 240mm x 1580mm |
| Materiały do pobrania | |
| Deklaracja zgodności | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
1 107,00 PLN
(brutto)
|
900,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.

