[loonari_menu]
STICK LV
HOME & Decor - MULtiLINE
Brak opisu produktu.
STICK LV
STICK LV
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 10W |
| Strumień świetlny | 700lm |
| Kąt świecenia | 24° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Rozmiar | 35mm x 295mm |
| Materiały do pobrania | |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
344,40 PLN
(brutto)
|
280,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
