[loonari_menu]
STILLO
Home & DECOR - PODTYNKOWE
STILLO to regulowana oprawa podtynkowa, która łączy prostotę formy z wysoką estetyką wykonania. Jej kształt sprawia, że doskonale wpisuje się zarówno w minimalistyczne, jak i bardziej klasyczne aranżacje wnętrz.
Dostępna jest w 3 wariantach - pojedynczym okrągłym, kwadratowym oraz podwójnym.
STILLO RO
STILLO SQ
STILLO DUE
STILLO RO
| Specyfikacja techniczna | |
| Strumień świetlny | 650lm / 1310lm |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Kąt świecenia | 36° |
| CRI | 80 |
| Napięcie | 220-240V |
| Funkcja ściemniania | brak/opcjonalnie |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Otwór montażowy | 95mm / 138mm |
| Minimalna głębokość | 50mm / 70mm |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
258,30 PLN
(brutto)
|
210,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.



