[loonari_menu]
STRIPE C / C-W
HoME & Decor - MultiLINE
STRIPE C oraz C-W to jedne z bardziej uniwersalnych opraw w portfolio MultiLINE. Pozwalają one w estetyczny sposób połączyć ze sobą szyny na jednej, bądź dwóch płaszczyznach.
MultiLINE - charakterystyka systemu
Dostępne są w kolorze białym oraz czarnym, w barwie 3000K oraz 4000K oraz z możliwością sterowania DALI bądź Tuya - co pozwala na swobodę w dopasowaniu oprawy do indywidualnego wyglądu pomieszczenia.
Dodatkowo istnieje możliwość wyboru oprawy o obniżonej mocy w obu rozmiarach.
MultiLINE - charakterystyka systemu
STRIPE C
STRIPE C-W
STRIPE C
| Specyfikacja techniczna | |
| Strumień świetlny | 335lm / 575lm / 1150lm |
| Kąt świecenia | 120° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| Prąd | 600mA |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
| Pliki fotometryczne | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
492,00 PLN
(brutto)
|
400,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.


