[loonari_menu]
STRIPE G2
HomE & DECOR - MINILINE
STRIPE G2 to jedna z bardziej uniwersalnych opraw w portfolio MiniLINE. Oprawa liniowa, która łączy prostotę formy z wysoką estetyką wykonania doskonale sprawdzi się do oświetlenia ogólnego nie tylko w przestrzeni mieszkalnej, ale również komercyjnej.
MiniLINE - charakterystyka systemu
Dostępna jest w 2 kolorach , 3 rozmiarach, 2 barwach światła oraz z możliwością sterowania DALI - co pozwala na swobodę w dopasowaniu oprawy do indywidualnego wyglądu pomieszczenia.
MiniLINE - charakterystyka systemu
STRIPE G2 S
STRIPE G2 M
STRIPE G2 L
STRIPE G2 S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 10W |
| Strumień świetlny | 670lm / 710lm |
| Kąt świecenia | 110° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| Prąd | 250mA |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
307,50 PLN
(brutto)
|
250,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.


