[loonari_menu]
STRIPE SLIM
HoME & Decor - MultiLINE
STRIPE SLIM to jedna z bardziej uniwersalnych opraw w portfolio MultiLINE. Oprawa liniowa, która łączy prostotę formy z wysoką estetyką wykonania doskonale sprawdzi się do oświetlenia ogólnego nie tylko w przestrzeni mieszkalnej, ale również komercyjnej.
MultiLINE - charakterystyka systemu
Dostępna jest w kolorze białym i czarnym, 3 rozmiarach oraz w barwie 3000K i 4000K - co pozwala na swobodę w dopasowaniu oprawy do indywidualnego wyglądu pomieszczenia.
MultiLINE - charakterystyka systemu
STRIPE SLIM S
STRIPE SLIM M
STRIPE SLIM L
STRIPE SLIM S
| Specyfikacja techniczna | |
| Montaż | dedykowany do SZYNY TYP A/F/G/H |
| Moc | 10W |
| Strumień świetlny | 150lm / 170lm |
| Kąt świecenia | 120° |
| CRI | 80 |
| Napięcie | 48V DC |
| Prąd | 250mA |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
123,00 PLN
(brutto)
|
100,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




