[loonari_menu]
STRIPE SPOT
HoME & Decor - MultiLINE
STRIPE SPOT to regulowana oprawa liniowa, która idealnie sprawdzi się jako rozwiązanie do oświetlenia zarówno głównego, jak i do podkreślania detali w pomieszczeniach. Regulowany reflektor pozwala precyzyjnie skierować światło, a minimalistyczny design sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Do wyboru są 2 kolory, 2 barwy światła oraz sterowanie on/off, DALI i Tuya Bluetooth.
MultiLINE - charakterystyka systemu
Dodatkowo istnieje możliwość wyboru oprawy o obniżonej mocy.
MultiLINE - charakterystyka systemu
STRIPE SPOT
STRIPE SPOT
| Specyfikacja techniczna | |
| Strumień świetlny | 511lm / 876lm |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| Prąd | 300mA |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
| Pliki fotometryczne | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
467,40 PLN
(brutto)
|
380,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




