[loonari_menu]
STRIPE WALL WASHER
HoME & Decor - MultiLINE
STRIPE WALL WASHER to oprawa liniowa, która charakteryzuje się możliwością regulacji kierunku padania światła.
MultiLINE - charakterystyka systemu
Dostępny jest w kolorze białym i czarnym, 2 rozmiarach oraz w barwie 3000K i 4000K - co pozwala na swobodę w dopasowaniu oprawy do indywidualnego wyglądu pomieszczenia.
MultiLINE - charakterystyka systemu
STRIPE WALL WASHER S
STRIPE WALL WASHER M
STRIPE WALL WASHER S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 10W |
| Strumień świetlny | 295lm / 325lm |
| Kąt świecenia | 120° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| Prąd | 250mA |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Funkcja ściemniania | brak |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
153,75 PLN
(brutto)
|
125,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




