[loonari_menu]
T40 LV
HOme & Decor - MultiLINE
Oprawa T40 LV to podłużna, zwieszana oprawa, która swoje zastosowanie znajdzie przy oświetleniu nastrojowym. Idealnie sprawdzi się do zwieszenia nad stolikiem nocnym, wyspą kuchenną czy też do podkreślenia innych akcentów w pomieszczeniu.
MultiLINE - charakterystyka systemu
Dostępna jest w 2 kolorach oraz z możliwością sterowania DALI - co pozwala na swobodę w dopasowaniu oprawy do indywidualnego wyglądu pomieszczenia. Dodatkowo istnieje możliwość dobrania akcesoriów optycznych oraz złotego pierścienia dekoracyjnego.
MultiLINE - charakterystyka systemu
T40 LV S
T40 LV L
T40 LV S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 9,2W |
| Strumień świetlny | 739lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| Prąd | 500mA |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
| Pliki fotometryczne | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
467,40 PLN
(brutto)
|
380,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




