[loonari_menu]
TEANA
HOME & DECOR - ZWIESZANE
TEANA to zwieszana oprawa z dekoracyjnym, szklanym kloszem o subtelnym przydymionym wykończeniu. Delikatnie rozproszone światło tworzy przytulną atmosferę w salonie, jadalni lub sypialni.
TEANA S
TEANA L
TEANA S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 8W |
| Strumień świetlny | 278lm |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Rozmiar | Φ230mm x 150mm |
| Długość przewodu | 1500mm |
| Materiały do pobrania | |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
492,00 PLN
(brutto)
|
400,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
