[loonari_menu]
TERI SQ
HOME & DECOR - PODTYNKOWE
TERI SQ to grupa opraw podtynkowych, która występuje w kilku wariantach.
Wyróżniamy:
- TERI SQ G3 - oprawy z modułem 8W i 12W z możliwością sterowania DALI, DALI TW oraz Zigbee TW,
- TERI SQ G2 - oprawa z modułem najnowszej generacji,
- CROSTI TERI SQ - oprawa na żarówkę.
TERI SQ G2
TERI SQ G3
CROSTI TERI SQ
TERI SQ G2
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 8W |
| Strumień świetlny | 965lm / 975lm |
| Kąt świecenia | 36° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| Funkcja ściemniania | brak/opcjonalnie |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Otwór montażowy | 70mm |
| Minimalna głębokość | 45mm |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Plik fotometryczny | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
270,60 PLN
(brutto)
|
220,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




