[loonari_menu]
TESSO
HOME & DECOR - KINKIETY
TESSO to uniwersalne rozwiązanie oświetleniowe, które łączy prostotę formy z wysoką estetyką wykonania. Jego kształt sprawia, że doskonale wpisuje się zarówno w minimalistyczne, jak i bardziej klasyczne aranżacje wnętrz. Będzie on oświetlał pomieszczenie zmiękczonym, odbitym od ściany światłem. Przez to, że posiada IP65 - doskonale sprawdzi się nie tylko we wnętrzu, ale również na zewnątrz budynku.
Oprawa występuje w 3 rozmiarach do wyboru.
TESSO S
TESSO M
TESSO L
TESSO S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 8W |
| Strumień świetlny | 740lm / 780lm / 820lm |
| Temperatura barwowa | 2700K / 3000K / 4000K |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 65 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
615,00 PLN
(brutto)
|
500,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.



