[loonari_menu]
TINO / ETRO / CONO LV
Home & Decor - multilINE
TINO, ETRO oraz CONO to zwieszane oprawy, które swoje zastosowanie znajdą przy oświetleniu nastrojowym. Idealnie sprawdzą się do zwieszenia nad stolikiem dekoracyjnym czy też do podkreślenia innych akcentów w pomieszczeniu. Najlepiej prezentują się skupione w większej ilości aniżeli pojedynczo.
MultiLINE - charakterystyka systemu
MultiLINE - charakterystyka systemu
TINO LV
ETRO LV
CONO LV
TINO LV
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 7W |
| Strumień świetlny | 149lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Kąt świecenia | 18° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
418,20 PLN
(brutto)
|
340,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
