[loonari_menu]
TONDA
pool & Garden - kinkiety
TONDA to kinkiet, który świeci obustronnie. Posiada funkcję regulacji kątów świecenia - aby precyzyjnie skierować światło tam, gdzie jest to potrzebne.
Dodatkowo charakteryzuje się klasą ochrony IP54 - co pozwala go umieścić nawet na elewacji budynku.
TONDA - OUTLET
TONDA - OUTLET
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 2 × 4,6W |
| Strumień świetlny | 2 x 471lm |
| Kąt świecenia | regulowany |
| CRI | 80 |
| Napięcie | 220-240V |
| Funkcja ściemniania | brak |
| IP | 54 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
145,14 PLN
(brutto)
|
118,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.

