[loonari_menu]
VELORA FL
HOME & DECOR - STOJĄCE - PODŁOGOWE
Rodzina opraw VELORA charakteryzuje się sposobem, jakim oświetla przestrzeń - światłem zmiękczonym, odbitym. W ofercie posiadamy wersję zwieszaną, podłogową oraz kinkiet.
VELORA FL
VELORA FL
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 27W |
| Strumień świetlny | 1012lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Wymiary | 1576mm × 206mm × 110mm |
| Wymiary podstawy | Φ230×23mm |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
1 845,00 PLN
(brutto)
|
1 500,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
