[loonari_menu]
VIANA RO
HOME & Decor - plafoniery
VIANA RO to plafoniera w wersji natynkowej oraz zwieszanej, która charakteryzuje się sposobem w jaki oświetla pomieszczenie - bezpośrednio oraz pośrednio, zmiękczonym światłem odbitym od sufitu. Występuje aż w 5 rozmiarach oraz istnieje możliwość rozbudowy jej o zasilacze DALI, Phase-cut czy Casambi. W standardzie posiada dyfuzor mikropryzmatyczny, ale na życzenie można go wymienić na opalowy.
VIANA RO XS
VIANA RO S
VIANA RO M
VIANA RO L
VIANA RO XL
VIANA RO XS
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 40W |
| Strumień świetlny | 4000lm |
| Kąt świecenia | 90° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Pliki fotometryczne | Pobierz ZIP |
| Model 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
1 230,00 PLN
(brutto)
|
1 000,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.


