[loonari_menu]
VIVI SQ
HOME & DECOR - PODTYNKOWE
CROSTI VIVI SQ to oprawa podtynkowa na żarówkę.
CROSTI VIVI SQ
CROSTI VIVI SQ
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc maksymalna | 50W |
| Oprawka | GU10 (opcjonalnie GU5,3) w zestawie |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 20 |
| Źródło światła | źródło LED |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Ilość źródeł światła | 1 szt. |
| Otwór montażowy | 75mm |
| Minimalna głębokość | 94mm |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
43,05 PLN
(brutto)
|
35,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.



