[loonari_menu]
ZOOM SPOT
HOME & DECOR - MINILINE
To oprawa, która jako jedyna z całego systemu MiniLINE ma możliwość regulowania kąta świecenia w zakresie 15 - 36° - za pomocą specjalnie zaprojektowanego obrotowego elementu, znajdującego się w kloszu oprawy.
MiniLINE - charakterystyka systemu
MiniLINE - charakterystyka systemu
ZOOM SPOT
ZOOM SPOT
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 6W |
| Strumień świetlny | 250lm / 260lm |
| Kąt świecenia | 15-36° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| Prąd | 150mA |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Model 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
307,50 PLN
(brutto)
|
250,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




